Блог виключно про солелампу з Солотвина

Ми раді Вас зустріти на сторінках нашого сайту – блогу, який присвячено виключно соляним лампам, що виробляються у невеличкому селищі міського типу Солотвині.

Це містечко славиться тим, що сюди з усіх точок нашої країни а також зарубіжжя з’їзджаються люди на солені озера для відновлення і покращення свого здоров’я.

А кілька років назад тут працювали Солотвинський солерудник, що видобував сіль, а таокож підземні спелеолікувальні шахти, в яких проходило лікування щороку понад 5000 чоловік як дітей, так і громадян похилого віку.

На сьогодні у Солотвині усі шахти затоплені, а саме селище поступово просідає. Видобуток солі припинений, але алергологічна спелеолікувальня, хочь і не на повну потіжність, але все ж таки працює.

Колишньому шахтару Солотвинського солерудника, підприємцю Василю Гребенюку вдалося зберегти незначну кількість запасів солі. Цих запасів більш-менш вистачає на виготовлення соляних кімнат а також соляних ламп, які будуть представлені на сторінках цього сайту.

Тому, ласкаво просимо на сторінки нашого сайту для ознайомлення з унікальними соляними даруваннями природи, виконаними у вигляді несхожих одна на одну по своїй красі і дизайну настільних соляних ламп. Енергетика від цих ламп неймовірна, що підтверджує величезна кількість відгуків від користувачів і рекомендацій від лікарів.

Related posts

Leave a Comment