Солотвино

Your essays tend to be managed by customized writing articles provider industry professionals – our freelance writers, pros in exactly your line of work of learning with years of working experience custom papers

creditforyou.com.ua Селище Солотвино знаходиться на правому березі річки Тиса (на лівому березі Тиси – Румунія), яка має значний вплив на формування мікроклімату селища.

Розчин солоних озер належить до високомінералізованих (30-32 г/л), хлоридно-натрієвих лікувальних вод. У солоному розчині і палаговій (лікувальній) грязі присутні рідкісні елементи: силіцій, цезій, бром, фтор, рубідій.

Солоний розчин і лікувальні грязі дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, залишкових явищ флебітів та тромбофлебітів, органів рухомого апарату, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу тощо.

 

Унікальні солоні озера Солотвино користуються заслуженою славою, як на Україні, так і далеко за її межами. За оцінками фахівців, комплекс лікувальних чинників, приміром, озера Куникунда своїми цілющими властивостями не поступається, а за деякими параметрами і перевершує оздоровчі властивості знаменитих курортів Мертвого моря.

 

 

Солотвинські озера мають дуже високу концентрацію солі і мінералів. У них практично відсутнє органічне життя, в цих умовах можуть існувати тільки деякі види бактерій. Феноменальна щільність води перешкоджає плаванню, але дозволяє тим, що не уміють плавати,  без особливих зусиль триматися на воді.

Давно було відмічено, що при купанні в солоній воді зменшуються болі в суглобах при ревматизмі, захворюваннях хребта, легко гояться поранення.
Спеціальними дослідженнями доведена відсутність в солотвинской воді і бруді небезпечних для людини мікробів і грибків.

В процесі лікування використовуються місцеві аплікації бруду і розсолу, загальні ванни.

З давніх давен цілюща сила солотвинских озер приваблює усіх, хто бажає отримати здоров’я з рук самої природи. Виниклі сучасні солоні озера в середині 50-х років XX- го століття, і на сьогодні є зоною відпочинку не лише жителів Закарпаття, але і сусідніх областей. Ці солоні озера розміщені на південно-західній околиці селища Солотвина в урочищі Затон.

На На місці старої шахти XIII- го століття  з розмірами близько 4 га  розташоване “Кунігунда” – озеро неправильної форми з островом посередині, його глибина досягає 8 метрів. Це карстове озеро (утворюється при заполненни водою улоговин) наповнене цілющою водою з вмістом солі в межах 146-200 г/л і підвищеною концентрацією іонів брому.

Берег і дно озера покриті шаром лікувальної грязі, аспідно-чорного кольору. Протягом року температура води не опускається нижче 17°С. старої шахти XIII- го століття  з розмірами близько 4 га  розташоване “Кунігунда” – озеро неправильної форми з островом посередині, його глибина досягає 8 метрів.

Позитивна дія водних процедур і лікувальних грязей використовується у хворих на псоріаз, атопичные дерматити і інші інфільтративно-сквамозні хронічні дерматози, а також у хворих з розладами нервової системи, статевих органів і опорно-рухової системи.

  Поруч з соляними озерами знаходиться Українська алергологічна лікарня.
Ще у кінці XIX століття на території сьогоднішньої Обласної алергологічної лікарні був відкритий санаторій для лікування суглобів, де у ванни подавалсь вода по дерев’яному жолобу
з 12-ої  штольні шахти “Франца Йозефа”

 

 

Спелеотерапія – один з методів немедикаментозної реабілітації і лікування захворювань органів дихання (методи профілактики і лікування без використання медикаментів), в основі якого – використання мікроклімату підземних об’єктів (соляних шахт і карстових печер).

 

 

 

 

В Україні розвиток спелеотерапії почався в 1968 році з відкриття Закарпатської обласної алоергологічної лікарні, а в 1976 році була відкрита Українська алергологічна лікарня, найбільша у світі.

У цій лікарні щорічно виліковувалося до 5 тис. дітей.

 

 

 

При Українській алергологічній лікарні діє облаштована зона відпочинку на 100 місць. Для відпочивальників на берегах озер побудовані комфортабельні котеджі, автостоянки, їдальні, душові, санвузли.

 

 

Особливу популярність для оздоровлення і відпочинку
на солотвинских озерах
має база відпочинку ” Дельфін”.

top-credit fast-money-credit com ua

tradernew.pro/forex-basics/kak-popolnit-schet-na-foreks